MUZYKA WOLNOŚCI POZNAŃ 2018 - LIVE 360°

Watch video in VR
897
08.01.2019

MUZYKA WOLNOŚCI Poznań 2018 - oglądaj koncert 27 grudnia o godzinie 20:00 na TVN!

Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1

Wydarzenie „MUZYKA WOLNOŚĆI Poznań 2018” to wyjątkowe widowisko realizowane w 100-lecie wybuchu Powstania Wielkopolskiego - 27 grudnia 2018 roku na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Koncert składający się z trzech części „Wiara, Nadzieja, Wolność” ma za zadanie nie tylko uczcić wybuch wygranego Powstania Wielkopolskiego, ale też zaznaczyć, że wartości które przyświecały powstańcom są uniwersale i nieśmiertelne. W każdej z tych części oprócz występów artystycznych pokażemy rys historyczny Powstania Wielkopolskiego oraz najważniejsze wydarzenia i postacie dla wielkopolan.
Na poznańskiej scenie wystąpią: Perfect, Kayah, Edyta Górniak, Lady Pank , Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Margaret, Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, Kasia Kowalska, Michał Szpak, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Anna Wyszkoni, Lombard, Cleo, Stanisław Soyka, Sebastian Riedel, Kasia Wilk & Mezo, Sztywny Pal Azji, Ola Gintrowska oraz orkiestra symfoniczna pod kierownictwem muzycznym: Adama Sztaby, Daniela Nosewicza i Nikoli Kołodziejczyka.

Podczas koncertu zabierzemy widzów w niezwykłą podróż aby pokazać, że „wolność liczy się w każdym wieku”. Na tę okazję został zrealizowany materiał filmowy – wraz z Artystami występującymi w koncercie przeniesiemy się do roku 1918 – pokażemy co działo się sto lat temu w Hotelu Bazar i jakie nastroje panowały wśród mieszkańców Poznania.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Koncert na żywo będzie transmitować telewizja TVN o godz. 20.00

Show more