Reconstructie in 360° | Zapp Detective | NPO Zapp

Watch video in VR
96
03.02.2020

De Zapp Detective rechercheur Temmink maakt in deze 360 graden video een reconstructie. Hij gaat na waar alle verdachten waren en wat ze deden in het laatste half uur voor de moord op Bruno Prent. Kijk goed om je heen!
⬅️ Vorige aflevering: https://youtu.be/Ih-XL25MYII
👁️ Ook van Zapp: https://zapp.nl/yt-de-eindmusical-s2
⭐Abonneer op dit kanaal: https://zapp.nl/abonneer

In de Zapp Detective zijn Niek Roozen, Sosha Duysker, Daan Boom, Bruno Prent, Anne Appelo, Habtamu de Hoop, Tim Senders en Janouk Kelderman met z'n allen een weekend weg als plotseling één van hen wordt vermoord. Wie is de dader? Heb jij de skills om deze zaak op te lossen? Ga naar http://www.zappdetective.nl en doe mee!
----------

Elke maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag om 15.00 uur vind je op dit kanaal een nieuwe video. Bijvoorbeeld van nieuwe series die niet op tv te zien zijn, een kijkje achter de schermen bij jouw favoriete programma, alles wat je nog niet weet over de Zappers en... bloopers!

----------

⭐ Afspeellijsten:
► De Nachtmerrie: https://zapp.nl/yt-nachtmerrie
► Lang Leve de Muziek Show: https://zapp.nl/yt-lang-leve-de-muziek-show
► Naar de Knoppen: https://zapp.nl/yt-naar-de-knoppen
► Kaal of Kammen Challenges: https://zapp.nl/yt-kaal-of-kammen
► Duikverhalen van De Buitendienst: https://zapp.nl/yt-duikverhalen
► Zapp Tegen Pesten: https://zapp.nl/yt-zapp-tegen-pesten
► Zappsport LAB: https://zapp.nl/yt-zappsport-lab
► Dokter Corrie: https://zapp.nl/yt-dokter-corrie
► Bij Ron op de camping: https://zapp.nl/yt-bij-ron-op-de-camping
► De Eindmusical S1: https://zapp.nl/yt-de-eindmusical-s1
► De Eindmusical S2: https://zapp.nl/yt-de-eindmusical-s2
► Zapplive Checkt: https://zapp.nl/yt-zapplive-checkt
► Vraag het dokter Elbert: https://zapp.nl/yt-vraag-het-dokter-elbert
► Forever, Het mysterieuze pakketje: https://zapp.nl/yt-forever-het-mysterieuze-pakketje
► Zapplive: https://zapp.nl/yt-zapplive

----------

⭐ Ontdek meer van Zapp op onze website, socials en app!
► Website: https://www.zapp.nl
► Instagram: https://www.instagram.com/npozapp
► Facebook: https://www.facebook.com/npozapp
► App iOS: https://itunes.apple.com/nl/app/npo-zapp/id924855073
► App Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.npozapp

#NPOZapp #Zapp #ZappDetective

Show more